Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /hrd2018/lib/classes/class.moduleoperations.inc.php on line 310

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /hrd2018/lib/classes/class.moduleoperations.inc.php on line 317

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /hrd2018/lib/classes/class.moduleoperations.inc.php:310) in /hrd2018/index.php on line 166

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /hrd2018/lib/classes/class.moduleoperations.inc.php:310) in /hrd2018/index.php on line 171
HR Direct – Szkolenia biznesowe, psychologiczne i FRIS® / Badanie Stylu Myślenia i Działania FRIS®
 

Badanie Stylu Myślenia i Działania FRIS®


Warning: strpos(): Empty needle in /hrd2018/lib/smarty/libs/sysplugins/smarty_internal_templatelexer.php on line 316

Do badania Stylu Myślenia i Działania FRIS® zapraszam zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

Do czego możesz wykorzystać FRIS®?

  • Do lepszego wykorzystania swoich naturalnych predyspozycji - z raportu FRIS® dowiesz się, w jakich działaniach sprawdzasz się najlepiej, jak powinieneś skutecznie podchodzić do rozwiązywania problemów i jak najlepiej dla Ciebie komunikować się z osobami o innych stylach myślenia.
  • Do zrozumienia, jak inni mogą postrzegać Twoje zachowanie - Twój styl myślenia opisuje preferowany przez Ciebie sposób reagowania i komunikowania się, co bardzo mocno wpływa na to, jak jesteś postrzegany przez otoczenie.
  • Do identyfikacji działań i sytuacji, w których sprawdzasz się najlepiej – a więc np. role zawodowe i typy zadań, które będą dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujące.
  • Do uzyskania większej satysfakcji ze swojej pracy i lepszych wyników - FRIS® wskaże, w jakiego typu pracę najchętniej się zaangażujesz i gdzie osiągniesz najlepsze efekty.
  • Do skutecznej komunikacji z innymi - FRIS® ma dla Ciebie praktyczne wskazówki, jak najlepiej porozumieć się z osobą o każdym stylu myślenia: na co zwracać szczególną uwagę, w jaki sposób formułować wypowiedzi oraz jakich sytuacji unikać.

Badanie i Raporty FRIS®

Badanie polega na udzieleniu odpowiedzi na 76 pytań, co zajmuje około 30 minut. Kwestionariusz wypełniasz on-line. Dostęp do niego uzyskasz zgłaszając mi (telefonicznie, mailowo) chęć wzięcia udziału w tym badaniu i opłacając dostęp do badania.
Rezultatem badania jest raport indywidualny FRIS®, który diagnozuje Twoje predyspozycje, udziela wskazówek w jakich działaniach się najlepiej sprawdzisz, jak powinieneś skutecznie podchodzić do rozwiązywania problemów i jak najlepiej komunikować się z osobami o Twoim lub innych stylach myślenia.

Integralną częścią badania jest sesja informacji zwrotnych (spotkanie osobiste, rozmowa przez telefon, Skype), podczas której omawiane są wyniki raportu i wyjaśniane ewentualne wątpliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany badaniem FRIS® - zapraszam do kontaktu.

HR Direct - Badanie Stylu Myślenia i Działania FRIS®

Szkolenie dla firm

Inne szkolenia dla firm